Vandaag zet ik een nieuw juweeltje in de kijker, aangezien de feestdagen dichterbij komen en het altijd wel handig is om leuke cadeautips op te doen.
Bij de webshop van Names 4 Ever hebben ze nu een nieuw sieraad in hun assortiment, de zilveren tekstring, waarbij je zelf kan kiezen wat erop komt te staan en hoe hij eruit ziet.
Ik haalde er eerder al een gegraveerd bedeltje met een klavertje vier en de naam van mij zoontje (kan je hier nog eens terugzien).
Een tekstring leek me wel superleuk, en ik koos deze maal om er 'Sprinkles on a Cupcake' te laten opgraveren en ik vind het echt leuk geworden.
Je kan kiezen voor een naam of een tekst, wat je zelf het leukste vind.
Ze graveren er de ringen aan de buitenkant. Je kan kiezen tussen twee modellen, bol of vlak en beide zijn ze verkrijgbaar in 3 verschillende breedtes.
Je kan ook kiezen uit zes verschillende lettertypes.
Ik koos voor de vlakke ring van 6mm, in het lettertype Kristen.
Op deze foto lijkt hij precies goudkleurig, maar dat is door het
licht (vroeg donker, spots), maar hij is dus zilver :)
De verzending verliep heel vlot en kost ook niets extra.
Komt in een mooi en stevig zwart doosje, ideaal om op te bergen maar ook om cadeau te geven.
Te koop voor €59.95 bij Names4Ever.nl, waar je ook naamkettingen, -bedels, -hangers enz. kan laten maken.
Wat zou jij erop laten zetten?

Ik vind hem echt ontzettend mooi! maar wel beetje duur
BeantwoordenVerwijderenGeweldig idee, en nog eens prachtig ook. Helaas is de prijs nogal hoog, anders had ik ook al eentje gekocht!
BeantwoordenVerwijderenCuute ! Het is echt een mooie ring maar toch a teensy bit te duur voor mij.
BeantwoordenVerwijderenOeee leuk is die!!!!
BeantwoordenVerwijderenHele leuke ring ! Ik ben niet zo goed in kiezen dus een leuke tekst kiezen zou een hele opdracht zijn :)
BeantwoordenVerwijderenJou ring is ook ontzettend leuk, ze hebben daar leuke dingen.
BeantwoordenVerwijderenZeer leuke ring.
BeantwoordenVerwijderenGeen idee wat ik erop zou laten zetten eigenlijk... :-)
oehhh echt leuk! en ik zou er denk ik een mooie lyrics op zetten :)
BeantwoordenVerwijderenVind hem supermooi en ik vind dat de prijs best meevalt. Zeker voor te personaliseren is dat niet te duur.
BeantwoordenVerwijderenHeel leuk gedaan!
super leuke ring !
BeantwoordenVerwijderenIk zou niet weten wat ik erop zou zetten ma denk dat ik de site eens ga doorgeven aan de BF
Kisses
Ellen
Zoo leuk!!
BeantwoordenVerwijderenMooie ring! Zeker een mooi aan denken aan een grote hobby van jou:) De ring is wel prijzig, maar dat is het meer dan waard omdat hij tijdloos is. Ik zou er denk ik Inique in zetten:)
BeantwoordenVerwijderennice echt nice, simpel maar mooi
BeantwoordenVerwijderenWat leuk om je blognaam op je ring te laten graveren. Het lettertype vind ik ook helemaal leuk!
BeantwoordenVerwijderenHele mooie ring :D
BeantwoordenVerwijderen