Heel erg bedankt ook allemaal voor jullie stemmen.
Voor de 11e challenge van Project Blogway, was het de bedoeling inspiratie te halen uit je favoriete serie of film.
Gastjurylid en bedenker van het thema is Sabine, van de blog Insomnia, die ook nog met Project Blogway meedeed.
Ik vond het supermoeilijk een bepaalde film of serie uit te kiezen.
Toen ik op twitter Glee hoorde vallen, toch één van mijn favoriete series, dacht ik nog, zou nog grappig zijn in een trainingspak aka Sue Sylvester.
Maar toen ik eens verder nadacht aan de andere personages uit de serie, vond ik de rol van Emma best wel leuk.
Ze draagt altijd leuke en felle kleuren, draagt haar kleurtjes vaak ton-sur-ton, alles past altijd mooi bij elkaar.
Als ze erbij iets van prints draagt, is het rustig, fijn en romantisch.
Ook de typische strikjes die je vaak in haar outfits en accessoires ziet terugkomen, vind ik heel leuk.
Ik draag de stijl niet echt zelf, maar vond het wel leuk voor dit thema eens naar iets gelijkaardigs op zoek te gaan.
Kleedje: Pepe Jeans/ Trui: h&m/ Schoenen: Shoe Discount
Bloemenring: cadeau/ armbanden: missguided-c&a/strikjesring: h&m
Jullie kunnen dus alweer mijn foto liken op de facebookpagina van Project Blogway!! Thanks
Petra x



Leuuuk :-)
BeantwoordenVerwijderenHi, ziet er top uit:) ik moet zeggen de kleuren staan je goed. Nog van harte gefeliciteerd met jouw overwinning. Dat roze jasje was ook echt super cool!
BeantwoordenVerwijderenLeuke outfit ! Het truitje is echt super cute :)
BeantwoordenVerwijderenhaha schattig :D xo
BeantwoordenVerwijderengeweldige kleurencombinatie! alles past perfect bij elkaar! hou well van de nerdy perppy cotton candy look! mooie combinatie en oh dat schattig pulletje
BeantwoordenVerwijderenJe outfit is goed gelukt heeft zeker een hoog Glee gehalte! De accessoires erbij maken je outfit weer helemaal af.
BeantwoordenVerwijderenSuper leuke outfit, je ziet er echt schattig uit ^^. Ik heb de foto geliked!
BeantwoordenVerwijderenx
Die accessoires zijn cute! En die foto met de "L", supergrappig gewoon!
BeantwoordenVerwijderensuper leuk gedaan!
BeantwoordenVerwijderenWeer zo'n leuke outfit!! Die strikjesring is cute!!
BeantwoordenVerwijderenhihi, erg leuk en knap gedaan!
BeantwoordenVerwijderenSuper leuke gedaan!! Vind het een super leuke look!! ( 2 de keer dat ik probeer een comment te zetten maar lukte niet)
BeantwoordenVerwijderenLeuke outfit en erg leuke foto met die L op je hoofd, haha ;-)
BeantwoordenVerwijderenJaaa hij is weer leeeeuuuuk!! Ik moet je alleen bekennen dat ik nog nooit naar Glee gekeken heb *blush*
BeantwoordenVerwijderenOhhh... da's iets heel anders dan ik van je gewoon ben, maar 't is wel héél mooi, amai! Je staat echt mooi op deze foto's...!!!
BeantwoordenVerwijderen