Deze winactie is afgelopen, de winnaar werd gecontacteerd met een email.
Vandaag zitten we al aan winactie nummer 7 (als je met de rest nog niet hebt meegedaan, klik op de WinWinWin Cupcake foto in de rechterkolom om alle winacties achter elkaar te zien), en daarbij zitten we aan de helft!!
Naast beauty, make-up en fashion, lezen jullie hier uiteraard ook over cupcakes en deel ik met jullie vaak de dessertjes die ik maak.
Ik schreef dan ook al geregeld over het winkeltje Coffee and Curiosa, waar ik mijn spulletjes ga halen (kan je ook online bestellen in hun webshop), al een taart liet maken en ook de workshop Whoopie Pies gevolgd heb.
Van de lieve Nathalie van Coffee and Curiosa mag ik speciaal voor mijn blogverjaardag een cupcake pakket weggeven aan één van jullie, zodat jullie thuis ook aan de slag kunnen gaan.
Ze heeft het supermooi verpakt, er echt een mooi cadeautje van gemaakt, dus ik heb geprobeerd om zo goed mogelijk foto's ervan te nemen!
In het pakket vind je:
- Mix voor Amandel Wonder Cake (gebruikte ik hier)
- Rolfondant in de kleuren roze en blauw (waar je de cupcakes mee kan versieren)
- 3 soorten cupcake bakpapiertjes
- 12 cupcakewrappers
- een leuk kaarsje
- Sprinkles (sparkling sugar chrystals in babyblue)
- Rainbow Dust in Hologram Sea Green (zijn glitters om je cupcakes te versieren, gebruikte ik hier)
- Blauwe parels
Wat moet je doen om het pakket te winnen?
♦ Laat me weten bij de comments welke cupcakes jij dolgraag eens zou willen maken/eten.
♦ vergeet geen geldig emailadres achter te laten, zodat ik je kan contacteren als je gewonnen hebt!
Niet verplicht, maar zorgt wel voor een extra winkans:
♦ als je me volgt op twitter, tweet dan: 'volg @PetraCupcake en maak kans op een Cupcake-pakket t.w.v 30€: http://bit.ly/xNLDTr'
♦ Volg Coffee and Curiosa op facebook
(laat ook weten wat je extra gedaan hebt, dan kan ik dit controleren en laten meetellen als extra winkans)
De winactie loopt tot 31 januari 2012, middernacht.
Je mag aan alle wedstrijden meedoen, maar je kan maar met 1 wedstrijd winnen.
De winnaars worden random gekozen en worden persoonlijk gecontacteerd!
Veel succes
Petra x
geweldige actie, krijg er helemaal honger van! ik zou dolgraag nog eens Cookiemonster cupcakes willen eten. Die heb ik eens in een winkel zien staan, en die zagen er zo lekker uit! Met bolletjes als oogjes en veel blauw fondant, yummehhh.
BeantwoordenVerwijderenheb ook geliked & getweet!:) (silkepee)
Ik heb geliked en getweet, OOOH, dat pakket zou ik ZO graag winnen! Ik zou graag es Snickerscupcakes maken, maar dat wist je al ;-) Of een hartige cupcake zoals dat in Amerika wel populairder is.
BeantwoordenVerwijderenmijn email is trouwens pluimstaartwoelmuis @ hotmail.com :)
BeantwoordenVerwijderenWat een leuke/lekkere winactie!
BeantwoordenVerwijderenOoit zou ik graag Chanel-cupcakes maken! Mét handtasje erop!
Ik volg jou en Coffee&C op Facebook! Twitter: https://twitter.com/#!/liendinstance/status/161128453947662336
(lien.verdoodt@hotmail.com
Hoihoi,
BeantwoordenVerwijderenwat een leuke pakket, ik zou dit gebruiken op een regenachtige woensdagmiddag om samen met mijn dochter cupcakes te maken ♥
ik heb getweet, en op facebook like en share ♥
Mvg, Nathalie
@nathaliebosman
facebook nathalie.bosman
nbosman@ziggo.nl
Ik zou graag eend de almond wonder cup-cake eens proberen....volg beide op Facebook
BeantwoordenVerwijderennatsmi@live.nl
Oh my god!! ik doe zeker mee!!
BeantwoordenVerwijderenwat een geweldig pakket!!
Ik zou dan cupcakes maken met lekker veel chocola en naturel XD en dan van de fondant nagellakjes maken! want dat is wel echt mij ding. Ik volg je op twitter en dit is mijn tweet: https://twitter.com/#!/janinadesiree/status/161129478339297280
Ik volg Coffee and Curiosa op facebook!
En mij emailadres is janinalove@hotmail.com
Succes nog met de winacties!!
ik doe mee. ik zou graag eens cupcakes willen maken met allemaal verschillende make up ! ik vind dat ook zo leuk om te doen dus hopen dat ik win hihihixxxx
BeantwoordenVerwijderenemail: boeijen@caiway.nl
super leuke actie!! mmm nu heb ik wel zin gekregen in cupcakes! Ik zou heel graag cupcakes eten van hello kitty. Moet super schattig zijn :D
BeantwoordenVerwijderenik heb je artikel geliked op facebook, en ik volg nu coffee and curiosa.
e-mail: lisa-alleman@hotmail.com
groetjes xx
ik doe ook zeker mee aan deze winactie! heb de site van coffee and curiose geliked op facebook en volg je blog ook al een hele tijd!! graag zou ik echt eens ieoor cupcakes willen maken, dat is echt iets voor mij!!
BeantwoordenVerwijderenmijn email adres is evi.poppe@telenet.be
Wauw wat een leuk pakketje om te winnen! ( Wat ik ook stiekem hoop dat ik zal doen )
BeantwoordenVerwijderenIk wil heel graag eens de hummingbird cupcakes eens proeven van magnolia bakery en ik wil graag eens regenboog cupcakjes maken
Groetjes Marjolein
( marjoleinkampmann@gmail.com )
Erg leuke en lekkere winactie haha!
BeantwoordenVerwijderen-Wat voor cupcakes? 'Make-up cupcakes'! Met bv. een lipstick van marsepein ect. Hmmmm.
-Ik heb de tweet getweet op @GlossieQueen & ik volg je ook.
Liefs,
Britt.
Mijn emailadres is; faithlinn@msn.com
BeantwoordenVerwijderenSorry! Ik was het vergeten :$!
Liefs,
britt.
Van die red velvet cupcakes met vanilleroom op ofwel met banketbakkersroom als het is echt erover mag gaan :)
BeantwoordenVerwijderenIk heb de pagina van Coffee en Curiosa geliket op fb en volg je al op twitter + retweet van deze winactie.
Tine
(tinedepandelaere@hotmail.com)
Ooh super leuke giveaway! Ik eet heel graag Carrot cake en zou die dan ook eens willen maken:).
BeantwoordenVerwijderenNatasha_stassen at hotmail dot com
Ik had al eens een reactie geplaatst, maar ik vind deze raar maar waar niet terug.. Dus daarom nog eens :
BeantwoordenVerwijderenooh! Fijne wedstrijd!
Ik ben ook fan van Nathalie, van in het prille begin, en ben er al enkele keren geweest om er te gaan kopen!
Ik zou net wat cupcakes nog willen maken! Maar ik zou vooral Think Pink Cupcakes willen maken (waar die roze rolfondant dus perfect voor van pas zou zijn!)
Hopelijk win ik eens! Ik zou het super vinden aangezien dit dan de eerste keer is!
Groetjes, en moge de beste winnen
Anne-Sophie
(annesophie_de_meersman@hotmail.com)
Oh oh oh oh oh! Wat een geweldige actie!
BeantwoordenVerwijderenIk heb al heel veel soorten cupcakes gemaakt (Einstein, Lady Gaga, een uiltje, ...) en voor de verjaardag van een vriendin een zeer realistische Chanel-handtastaart! :)
Moest ik winnen, dan zou ik deze keer iets proberen wat ik zag op Google... Schattige konijntjes! Al moet ik eerst eens uitzoeken hoe ik juist mijn cupcakes zo bol kan laten komen... :p (Als iemand tips heeft, altijd welkom! ;) )
e-mail: saartjedebeelde@hotmail.com
Ik volg je trouwens ook op Twitter en ik vind de pagina van C&C ook leuk! Was ik er bij vergeten zetten :)
VerwijderenHey hey zo tof! het is mijn eerste blog dat ik lees, wist niet waar eerst te klikken en te lezen.
BeantwoordenVerwijderenik zou eens heel graag nutella cupcakes eten, klinkt fantastisch, niet?
thx! vanaf nu volg ik je ook op facebook! wauw 507 likes ondertussen!! tof!
caroline.matthys@telenet.be
hallo, ik wil dolgraag meedoen met deze wedstrijd! want bakken is mijn grootste hobby :) ik vond C&C al leuk op facebook, en heb een aanvraag gedaan op twitter om je te volgen en ik heb de zin getweet.
BeantwoordenVerwijderende cupcakes die ik dolgraag eens zou maken? cupcakes in de vorm van een koffiekopje van rolfondant, afgesmeerd met chocolade die dienst doet als 'koffie' en daarbovenop een toef 'slagroom' of een andere zotte witte opspuiting, meringue misschien? mijn emailadres is trouwens lisa.cantaert@hotmail.com
groetjes Lisa! <3
Wauw, deze give-away is echt op m'n lijf geschreven :)
BeantwoordenVerwijderenWat ik graag nog eens zou maken van cupcake Een mouilleux heb ik nog nooit gemaakt, en qua versiering... hmmm.... ik wil zoveel uitproberen, het liefst elke keer iets anders.
Super leuke winacktie!!
BeantwoordenVerwijderen-Ik volgde je al een tijdje op bloglovin
-Ik heb het artikel geliked
-Ik heb op vind ik leuk geklikt bij beide facebook (die van jou en die van Coffee and Curiosa)
-Ik heb de tweet gestuurd https://twitter.com/?lang=nl&logged_out=1#!/winacties1/status/161148667271712768
Ik zou heel graag iets van dior of chanel cupcakes maken!!!
Fingers crosed!!
XXXXjes van anouk
Mijn e-mail= a-nou-k@live.nl
Het pakket alleen al ziet er uit om op te eten :-) Ik zou graag eens Oreo brownie cupcakes maken, of red velvets! Of citroen cupcakes met vanilla frosting, hmm :-) Liefs! Xo
BeantwoordenVerwijdereneline.vdberghe@gmail.com
leuke actie,
BeantwoordenVerwijderenzou dit graag winnen wil dolgraag eens zelf cupcakes maken. en dan zou ik vooral willen maken met dingen als aftereights of ferrero rocherkes, heb ook ooit is cupcakes gemaakt met sprite, of cola, of... veel te veel :)
email: vicky_de_groof@hotmail.com
Awwwwwyyeeeaaaahhh!!!! Geweldig pakket! Als cupcake junkie heb ik al vreselijk vel verschillende cupcakes gemaakt, maar een espresso-variant lijtk me wel leuk om nog eens te proberen (en aan mijn koffieverslaafde huisgenoten te voeren xD)
BeantwoordenVerwijderennote.from.charlotte @ gmail.com
Wat een super leuke give-away! Lekkerder kan het gewoon niet. :D
BeantwoordenVerwijderenIk zou nog super graag een keer een heerlijke black bottom cupcake willen eten. Mmm...
ifyoufindstyle@hotmail.nl
Ik doe graag mee. De cupcakes die ik dolgraag wil maken zijn de cupcakes voor mijn trouwdag! Natuurlijk kan ik de hoeveelheid die ik dan moet maken niet aan, maar het voorbeeld hoe het moet worden wil ik graag maken. En de cupcakes zou ik dan zo stapelen dat ze samen een taart vormen.
BeantwoordenVerwijderenIk like op facebook en op twitter.
Dit is mijn tweet: https://twitter.com/#!/nona89/status/161160620379615232
I love cupcakes!
BeantwoordenVerwijderenIk maak meestal cupcakes met chocolade, vanille met chocolade stukjes in, banaan met chocolade of appel met kaneel. Maar bovenaan op mijn to do lijstje staan red velvet cupcakes!
elodie.ophalvens at gmail dot com
Zeer leuk pakket! Binnenkort volg ik een workshop cupcakes versieren!! Kijk er al naar uit! Zou leuk zijn om dit pakket te winnen! Kan ik alvast oefenen!! Ik heb de fb van het coffee en curiosa geliked! Mijn email adres is: jessdann@live.be Vele groetjes xxx
BeantwoordenVerwijderenIk maak regelmatig ook eens cupcakes, maar heb nog nooit een schaapje geprobeerd... Dit wordt dringend tijd!
BeantwoordenVerwijderenIk volg Coffee and Curiosa al lang op Facebook, en heb ook al enkele workshops bij Nathalie gevolgd (super leuk winkeltje trouwens!)
Zeer leuke blog!
Groetjes,
Elke (geen twitteraar wegens nu al tijdsgebrek! :-))
elke.jansen at telenet dot be
oeh leuk leuk leuk,
BeantwoordenVerwijderenik doe graag mee aan deze winactie.
ik zou graag eens een keer red velvet cupcakes maken, lijkt me echt heerlijk.
liefs,
kimberley
Zo'n leuk pakketje! Ik zie dat er blauwe rolfondant tussen zit. Dat zou perfect zijn voor een cookiemonster cupcake:
BeantwoordenVerwijderenhttp://chella.typepad.com/.a/6a00d8341c019753ef011570c0fe74970b-popup
Zo'n cookiemonster past perfect bij mij ;)
Mijn e-mail is: sandyvdb83@hotmail.com
Oeh, wat een lekkere prijs, ik doe heel graag mee :) Ik hou van carrotcake en vooral in combinatie met lekkere walnoten, maar ook een koffie/mokka cupcake lijkt me helemaal heerlijk :)
BeantwoordenVerwijderenmijn email is lucia at erickerns dot com
ik heb de actie (en je pagina) trouwens ook geliked op FB :)
BeantwoordenVerwijderenDolgraag zou ik cupcakes maken voor mn lieve vriendin die dmv IVF gaat proberen om zwanger te worden.. ik gun het zo zo erg dat ik ze graag zou feliciteren met prachtige cupcakes in de stijl van chesterfield banken if you know what i mean ;) mijn email adres is mariska86@zeelandnet.nl . Zou het leuk vinden als je een kijkje neemt op mn blogg. Liefs Maris
BeantwoordenVerwijderenOh super leuk zeg!
BeantwoordenVerwijderenIk zou graag eens de Snickers cupcakes maken binnenkort! Moet delicious zijn!
x
Lindsay
schetebezeke@hotmail.com
Ik ben een totale cupcake-maagd, betekende dat ik nog nooit een cupcake gemaakt heb! Mijn ambitie is dus om al gewoon eens een cupcake te maken (met roze erbovenop en hartjes <3)
BeantwoordenVerwijderenIk heb ook dit getweet! https://twitter.com/#!/FabulouslyEls/status/161190710610112513
Ik ben nog maar een beginneling en ben nog volop op ontdekking in de wondere wereld van het bakken. Ik ben al enkele keren op bezoek geweest bij coffee and curiosa om de dromen van mijn twee schatten te kunnen waarmaken! Het lukt mij al redelijk goed, maar het ontbreekt mij aan de nodige glitters om dat kersje op de taart te kunnen zetten om de ideale elfentaart te toveren. Ik ben dus al even fan (lees geliked) van het bakwinkeltje in Zaffelare! (molenstraattien@gmail.com)
BeantwoordenVerwijderenIk zou graag eens glutenvrije cupcakes maken voor mijn kleindochtertje!
BeantwoordenVerwijderenmia_en_armel@hotmail.com
Groetjes,
Mia
Ik volg op facebook.
Ik zou bananencupcakes eens willen eten!! Naar het schijnt zoooo lekker!
BeantwoordenVerwijdereningejacobs40@hotmail.com
Ik volg op facebook
OMG! De cupcake lover in mezelf is zeeeer blij met deze winactie. Wat een mega leuk pakket zeg!
BeantwoordenVerwijderenIk wil graag eens een red velvet cupcake maken omdat ik die er wel spannend vind uit zien. Meestal maak ik gewone vanille cupcakes met zo'n mix maar ooit ga ik die uitdaging aan en zal ik van die mooie rode cakejes hebben! Maar het versieren blijft het leukst :)
Ik volg jou via bloglovin en facebook en like dit artikel op beiden + ik ben ook fan geworden van coffee en curisosa op facebook uiteraard.
*Nathalie Verstraeten, natlie_v@hotmail.com
Schitterende lekkere win actie die ik voor geen geld wil missen. Mijn voorkeur gaat dan ook naar Amandel. Ik heb ook de nodige stappen ondergaan Facebook @Nolleke Morren, Bloglovin en een verzoek verzonden op twitter @Noella1962 . Nu hoop ik dat ik er eens mag bij zijn. Succes iedereen :-)
BeantwoordenVerwijderennoellamorren@hotmail.com
Glitterrrrrr <3 Wie wil nu geen shiny cupcakes ;)
BeantwoordenVerwijderenIk zou wel graag eens Red Velvet cupcakes willen maken. Ziet er gewoon prachtig uit...
En uiteraard volg ik Coffee en Curiosa, maar dat doe ik al lang!!! Grote fan van het meest schattige winkeltje ooit <3
Mijn email is kellytweety1@hotmail.com
xx
Kelly
Ik vind het altijd leuk om jouw blogberichten over cupcakes te lezen. Ik eet graag cupcakes met een overdosis aan chocolade maar nu ik jouw win-actie zie die boordevol roze, blauw en glitters zit, kan ik niet wachten om eens echte girly-cupcakes te maken!
BeantwoordenVerwijderenIk doe dus graag mee aan de give-away. Ik volg Coffee & Curiosa op Facebook. Groetjes, Tina (tinavanstappen@hotmail.be)
Ooit wil ik eens Red velvet cupcakes maken. Het lijkt me niet bepaald makkelijk om ze te maken, maar jeetje wat zien ze er lekker en mooi uit!
BeantwoordenVerwijderenIk like Coffee&Curiosa op FB en mijn email is younaxx@hotmail.com
♥
Eindelijk zijn de examens voorbij, dus kan ik eens de hele rij giveaways aflopen.
BeantwoordenVerwijderenDeze actie vind ik leuk, omdat ik al lang eens weer aan het bakken wil slaan. Zeker nu cupcakes en ander lekkernijen zo trendy zijn.
Ik volg je ook op twitter en op facebook. Ook Coffe and Curiosa volg ik nu.
Een geldig emailadras: seysbieke@gmail.com
OMG! WAT EEN GEWELDIGE WINACTIE! Ook de enige waar ik aan mee ga doen! ;)
BeantwoordenVerwijderenEindelijk een keer iets zonder beauty! Ook best leuk! :D
Mijn tweet; https://twitter.com/#!/Kiimmm_/status/161530787362115584
Ik heb ze geliked op FB onder de naam Kim Sommeling
Ik ben steets meer aan het bakken en ik wil wel een keer wat met verschillende stukjes chocolade (Melk, Wit & Puur) en een heerlijke aardbei topping.. HMMM! (vannile cupcake)
Mail is Kimm--@hotmail.com
wiehoeeew deze zou ik zeker willen winnen!!!
BeantwoordenVerwijderenWat wil ik graag maken hmmm.... petit beurre cupcakes? cupcakes met caramel en speculoos ? en nog zoveel meer :)
xx
Heej,
BeantwoordenVerwijderenSuper leuke winactie! Ik zou graag cupcake eten met als smaak cocos en chocolade en als versiering van marsepein leuke hartjes enz. Lijkt me heerlijk en leuk!
Ik heb getweet : TheLifeOfEmma01
Mijn email : emmavand@live.nl
OOoookkwwwwww,fdkjlfa;djakl!!
BeantwoordenVerwijderenWauww, wat een leuk pakket!!
Haha, ik zou een megagrote, roze, met alles erop en eraan, met glittertjes, en megazoete cupcake maken... :)
We hebben bijna vakantie, en heb nog geen idee wat ik er in zou gaan doen, maar als ik dit zou winnen, zou ik wat vriendinnen uitnodigen, en dit gaan maken!
Zo leuk!
Ik heb dat dinges geretweet, maar ik heb geen facebook.
ps. Mijn naam is Puck, en mail is: Puckkie@live.nl
Ik doe mee !!!!!!
BeantwoordenVerwijderenEn ik wil doodgraag is soorten dieren maken, en hartjes !!. Ik heb al veel boeken liggen en cupcakemachine maar zoveel maak ik het niet eigenlijk. Zonde.
Ik heb het getweed, en heb het ook leuk gevonden op fb.
Groetjes
http://elinedumonghphotography.blogspot.com
Dit ziet er smakelijk uit, ik doe graag mee!
BeantwoordenVerwijderenIk zou eens disneycupcakes willen maken, ben dol op disney;)
Ik volg via twitter (LindaB1983) en heb getweet:'volg @PetraCupcake en maak kans op een Cupcake-pakket t.w.v 30€: http://bit.ly/xNLDTr'
Ook volg ik je via bloglovin en FB (linda brouwers)
So cupcake one:
BeantwoordenVerwijderenRed velvett: with a touch of carrot in the cake. Topping: vanilla and lemon icing
Cupcake two:
Simon's rockyroad: chocolate cake. Topping: chocolate, mashmallows and fresh caramel!
Cupcake Three:
My interpreatation: no idea yet for the cake nor for the topping however it'll rock your world!
(tweet me :) @rakogumi)
superleuke winactie, heb net een cupcake kookboekje gekregen voor kerst (zag dat jij die ook gekregen hebt) en dit zou het compleet maken!
BeantwoordenVerwijderenlluisagarciamarti@hotmail.com
wauw ik wil een keer cookies&cream cupcakes maken lijkt me zooo lekker ! ik like je ook op facebook
BeantwoordenVerwijderenskobaljs@hotmail.com
Dit is echt zalig!! Ik wil dit al zo lang eens uitproberen, ik zou graag eens munt-cupcakes proberen :p
BeantwoordenVerwijderengetweet: https://twitter.com/#!/FashionILMusic
ik heb coffee and Curiosa gevolgd via fb
angela_vamp@hotmail.com
Wat een geweldige leuke site. Ik ben helemaal gek van appeltaart,, maar kan dat ook in een cupcake. Caramel vind ik ook het einde, dus dat zou ook heerlijk zijn om te maken.
BeantwoordenVerwijderen@bidaste
oeeeeh, ik ben echt cupcake verslaafd! ^^ Eentje die ik heel graag eens zou proberen is de red velvet cupcake :) twitter: prettyinpink_AV
BeantwoordenVerwijderenprettyinpink@hotmail.be
Nice! Dit vind ik echt een tof pakket..!
BeantwoordenVerwijderenIk wil al tijden een keer cupcakes bakken, heb het nog maar 1x gedaan. Ik zag laatst een recept, waaruit uit de bovenkant een hartje was gesneden. Daaronder zat een rood laagje, echt heel erg leuk voor Valentijn! Die zou ik graag eens maken.
Ik heb getweet (@lousje91) en volg de facebookpagina.
Mocht ik de lucky winner van dit pakket zijn, dan kun je me via twitter bereiken.
Marlous
cuberdons-cupcakes zou ik echt graag proeven/maken
BeantwoordenVerwijderenevakegeldhof at hotmail.com
Ik zou graag cookiemonster cupcakes maken/eten!
BeantwoordenVerwijderenid_qp at hotmail.com
Ik volg Coffee & curiosa op FB!
Wat zou ik graag mijn tanden eens zetten in een lekker zelfgemaakte cupcake! Ik volg je nu ook via facebook. (stefanie.decostere@ugent.be)
BeantwoordenVerwijderenIk ben gek op rabarber-aardbeien cupcakes! :)
BeantwoordenVerwijderenIk volg je op Twitter/Facebook/BlogLovin. En getweet heb ik natuurlijk ook:
https://twitter.com/#!/hosni_clan/status/164476847160164352
Mail: nadia.ah2010 (at) yahoo.nl
En en en? Wie is de gelukkige winnaar? :)
BeantwoordenVerwijderen