vrijdag 13 juni 2014
Chanel Reflets D'été: lips & nails
De zomercollectie van Chanel, Reflets D'été, is er eentje om bij weg te dromen. Denk aan roze, oranje, brons en goud, want zomer, dat staat gelijk aan vrolijke tinten. Dankzij de zon ziet roze er nog vrolijker uit, oranje nog levendiger en de zonnestralen versterken de effecten van goud en brons. Ook aan water weerspiegelen deze kleuren heel erg mooi tijdens de zomer, en dat was het idee achter deze prachtige collectie.
De make-up zelf wordt neutraal gehouden, met een warme glans, dat je terugziet in de oogmakeup met kleuren als brons, koper, goud en lavendel, maar daar vertel ik jullie een volgende keer meer over.
Vandaag de transparante, vrolijke glossjes en opvallende nagellakjes.
♦ Lévres Scintillantes
Voor de zomer ga je steevast voor lipgloss op je lippen, wat zorgt voor heel wat glans die perfect samengaat met zon en zee.
Het zijn neon kleurtjes, precies snoepjes, maar helemaal zo fel niet wanneer je ze ophebt. Ze geven een perfecte glans met een glimp van kleur, maar ze zien er superleuk uit!
Ze zijn verkrijgbaar in vijf verschillende tinten met superleuke namen - Hello, Glaze, Sexy, Happy & Sunny - en ik toon jullie graag de kleuren Hello, een lichtroze tint, Happy, een vrolijk koraalrood en Sunny, een ultraglanzende oranjetint.
Vlnr: Hello - Happy - Sunny
♦ Le Vernis
De nagellakjes mogen meer gaan opvallen, maar ze geven ook heel wat glans af en passend perfect bij de lipglossjes. Met deze kleuren kan je ook perfect gaan combineren, door te kiezen voor een accent nagel of als echte nail art.
In de zomercollectie vind je vijf kleuren, Eastern Light (wit), Sweet Lilac (zacht lila), Pink Tonic (fuchsia), Tutti Frutti (fris oranje) en Mirabella (fel oranje).
Ik toon jullie graag Eastern Light en Mirabella.
Eastern Light is een witte kleur. Normaal gezien zou ik zelf niet snel kiezen voor volledig witte nagels, maar ik vind het best nog mooi. Het is geen echt vol wit, maar er zit een mooie glans in.
Hij brengt heel licht aan, dus bij de eerste laag is hij streperig en oneffen, maar een tweede laag maakt dat meer dan goed. Hij droogt heel snel en blijft lang mooi op de nagels. Ik vind het er alvast leuk en zomers uitzien.
Mirabella is dan weer helemaal mijn ding, in de zomer kies ik voor voor koraal, roze en oranje tinten op mijn nagels, dus deze is perfect en vrolijk. Hij is echt heel mooi glanzend, je hebt geen topcoat nodig (tenzij om je kleur wat langer te gaan beschermen) en hij brengt supermakkelijk aan. Bij één laagje was hij al helemaal egaal op de nagels, maar ik breng sowieso twee laagjes aan, dat geeft toch nog een iets mooiere en vollere kleur.
Het is een mooie, felle en opvallende kleur, maar geen neon, en hij is perfect bij de gebruinde, zomerse huid.
Ik ben fan, al ben ik ook benieuwd naar de andere drie nagellak kleurtjes.
Wat denken jullie alvast van deze mooie zomerproducten van Chanel?
Chanel Reflets D'éte - zomercollectie 2014
Levres Scintillantes - €27.50
Le Vernis - €23
Verkrijgbaar in de parfumerie vanaf 3 juni 2014

Abonneren op:
Reacties posten
(Atom)




Sprinkles on a cupcake, are like the cherry on a pie, the accessories on an outfit, the right make-up look, ... Welcome to my beauty, fashion & lifestyle blog. Petra X

Archives
-
▼
2014
(244)
-
▼
juni
(21)
- Throw some glitter... it's my birthday!!
- Vakantie-checklist
- Chanel Reflets D'été: sparkling eyes
- Shop my closet @ Fashion Up
- & Other Stories: Face Contour Cream
- ZEB's Sperperiode Protest + WIN een waardebon van €40
- Weg met muggen dankzij Zen'Sect!
- Uitgetest: Philips PerfectCare Stoomstrijkijzer + WIN
- Zachte benen met Lush & Wilkinson
- Outfit: Comfy with Cocoon Chic + kortingscode
- Random pics: summer shopping, watermelon smoothie ...
- Zachte voeten met Scholl Velvet Smooth Express Pedi
- Chanel Reflets D'été: lips & nails
- Rockabilly/Retro tips voor beginners
- The Body Shop - Body Sorbet
- Recept: Chocolade broodpudding met noten en cranbe...
- Zomerweer: bescherm huid en haar!
- Instagram-winactie: Win vijf Forever Eyeshadow Sti...
- Clean with Clinique
- Fishtail braid with a little french braid on the side
- Chanel - Les Beiges Healthy Glow Multi-Colour
-
▼
juni
(21)

Mogelijk gemaakt door Blogger.

De lipglossjes zien er alledrie het zelfste uit van kleur vind ik, maar ze zijn wel mooi!
BeantwoordenVerwijderenDe nagellakjes zijn super mooi!
X
De nagellak is de hit van deze collectie voor mij. Mirabella is ook een kleurtje dat ik zelf zou kiezen, maar vooral Tutti Frutti vind ik geweldig.
BeantwoordenVerwijderenVooral het kleurtje Mirabella vind ik echt prachtig!
BeantwoordenVerwijderenWit en oranje zijn blijkbaar echt dé nagellak kleurtjes deze zomer :)
BeantwoordenVerwijderende lipglossjes vind ik wel mooi :) alleen jammer van de pigmentatie
BeantwoordenVerwijderenDe glosses vind ik net iets te licht, maar Mirabella vind ik wel een heerlijke kleur!
BeantwoordenVerwijderenWat een prachtige producten!
BeantwoordenVerwijderenMirabella is echt de eyecatcher hier voor mij :-)
BeantwoordenVerwijderenpretty!
BeantwoordenVerwijderenOOoooh, die Mirabella!
BeantwoordenVerwijderenMooooi! Ik ben geen lipgloss fan maar die lipglosjes zijn zo mooi :o en je lip swatch foto's neigen naar de perfectie, echte klasse!
BeantwoordenVerwijderenxx Anine
redlipsandbeautybits.blogspot.com