Wij verbleven in het New York Hotel. Heel mooi hotel, met een goede service, heel ruime kamer en vooral het kingsize bed was zalig (zo eentje wil ik er thuis ook wel). Overal vond je appeldecor (verwijzing naar de Big Apple) en Mickeyspulletjes, zoals de zeepjes, het bedsprei enz.
Vorig jaar verbleven we het Disneyhotel zelf, en daar is natuurlijk niets mee te vergelijken. In het New York hotel miste ik de Disneysfeer wel een beetje.
We bezochten het Disneyland Park en de Disney Studios, het weer zat echt goed mee en het was er ook niet superdruk!! Heel leuk dus.
Ik zou zeggen, Check out the pics (slechts een paar van de vele die ik getrokken heb):
Wat vinden jullie ervan?
Zijn jullie al in Disneyland geweest?
Ooooh, zo lief! Jullie zijn té schattig samen :)
BeantwoordenVerwijderenongelooflijk schattig, hij geniet er echt van!
BeantwoordenVerwijderenwij zijn daar op pré-huwelijksreis geweest, dus wel al een aantal jaartjes geleden. verbleven ook in het Dinsey hotel. heb echt van de sfeer genoten, je moet er gewoon in opgaan! maar toen hadden ze jammer genoeg geen starbucks.
de fotos zijn super en het is zo geweldig om je zoon te zien genieten want daar doe je het toch voor!!!
Het ziet er prachtig uit! Jullie hadden vast en zeker een supertijd.
BeantwoordenVerwijderenWij zijn er 'nog' niet geweest, misschien gaan we er deze zomer eens heen. Als ik de foto's zie, krijg ik er alleszins zin in.
Echt leuk
BeantwoordenVerwijderenIk droom dat ik someday naar Disneyland ga
Ohh zag er echt zalig uit! Zo'n mooi gezinnetje zeg, super!
BeantwoordenVerwijderenWat een lief zoontje heb je daar! Het zag er super uit :)
BeantwoordenVerwijderenIk ben vorig jaar voor de allereerste keer geweest, wij verbleven in het westernstyle hotel (ben de naam nu even vergeten), ook nog wel plezant :)
Supergezellige foto's! Sinds die dinseywinkel in Antwerpen wil ik ook nog eens gaan!
BeantwoordenVerwijderenWat een leuke foto's!
BeantwoordenVerwijderenSuperschattig! Je ziet echt dat je zoontje keihard straalt & het heel hard naar zijn zin heeft :)
BeantwoordenVerwijderenWat een leuke foto reportage! Ohh Disney is zoo leuk, zelf ben ik al een keer in Florida geweest, ik zou zo nog een keer willen het lijkt me dan leuk Disney in Parijs te zien.
BeantwoordenVerwijderenhmm even tellen, denk dat ik er nou 4x geweest ben waarvan 1x idd ook met verblijf. Wij zaten in Santa Fe gebouw...maar ow ow leuk hoor!! Echt een magische wereled al bij de eerste stoeptegels :)
BeantwoordenVerwijderenZo super lief en leuk! Echt heel mooie foto's!
BeantwoordenVerwijderenWat een leuke foto's zegg!! Echt tof!!
BeantwoordenVerwijderenLeuke foto's!
BeantwoordenVerwijderenawwwww wat een super leuke fotos allemaal! nu wil ik oookkkk! :(
BeantwoordenVerwijderenDat zag er plezant uit, one happy family! En je zoontje, 't ziet er een levendig manneke uit! ;)
BeantwoordenVerwijderenBedankt allemaal voor jullie lieve en leuke reacties ♥
BeantwoordenVerwijderenEuro Disney is leuk, vooral de shops zijn zo sprookjesachtig. Maar wel duur, we zijn er niet blijven slapen en waren (als ik me nog kan herinneren) meer of 300 euro armer.
BeantwoordenVerwijderenZeer leuke foto's ! x
mooi gezinnetje ! Ook wij gingen in januari en hadden shitweer en ik was dan ook nog ziek tot en met maar de kids vonden het ge-wel-dig ! We gaan zéker nog eens terug want ook wij (volwassenen)vinden de sfeer er echt top !
BeantwoordenVerwijderen