Ik had hier en daar al gelezen over de nieuwe Brush Cleaner van Hema, en aangezien het toch altijd een werk is om je kwasten uit te wassen en te laten drogen, wou ik deze super graag eens proberen!
Deze kwastenreiniger kan je gebruiken zonder uit te spoelen, dus bespaart je toch heel wat tijd.
Ik heb geen gelijkaardig product van een ander merk, dus ik kan niet vergelijken, maar lees alvast mijn ervaring met deze:
De Brush Cleaner is bedoeld voor het reinigen van cosmetische kwasten van natuurlijke en synthetische haren. Breng de kwastenreiniger direct aan op de haren of op een droge doek of tissue en wrijf de kwast voorzichtig schoon. De kwast niet uitspoelen maar gewoon laten drogen.
De reiniger komt in een 200 ml flacon met een nogal grote opening. Ik merkte bij het eerste gebruik dat je zo nogal wat product verliest, dus ik kocht bij Kruidvat (vind je zeker ook elders) een travelsetje met daarin 4 lege flesjes, waarvan een spray. Ik goot wat van de Brush Cleaner over in de sprayflacon en spray het zo op de kwast of op een tissue.
Ik gebruik huishoudrol om de kwast proper te maken, en heb daarbij ongeveer 2 velletjes nodig. Na verschillende keren sprayen en afwrijven is de kwast echt proper.
Na ongeveer een uurtje is de kwast alweer droog en kan hij opnieuw gebruikt worden.
De reiniger is geparfumeerd, voor sommigen misschien storend, want ook de kwast ruikt er de eerste dag nog naar, maar ik vind het best aangenaam.
Een handige methode om je kwasten snel te reinigen vind ik het. Af en toe is het natuurlijk nodig je brushes écht proper te maken onder de kraan met shampoo, maar dit is echt een heel goede tussentijdse oplossing!
Wat denken jullie van dit product? Hebben jullie het zelf ook al geprobeerd?
Petra x
Hema Brush Cleaner - 200ml - €4.50
01-06-2013




Ik heb het nog niet geprobeerd, maar na dit artikeltje ga ik het zeker eens proberen.
BeantwoordenVerwijderenKisses Ellen
Ga ik zeker proberen!
BeantwoordenVerwijderenIk zag hem vandaag staan, maar twijfelde...
BeantwoordenVerwijderenZijn dat trouwens Real Technique Brushes?
Ja inderdaad, moet ik nog eens een artikeltje over maken, vind ze echt heel fijn!
VerwijderenHeb er al veel goeds over gehoord. Blijkbaar niet zo duur dan ik had verwacht...(meevallertje want die van MAC en Sigma omg -_-)
VerwijderenHij staat in mijn kast, en blijft daar precies maar staan :) Leuke review!
BeantwoordenVerwijderenEefje
Oeh leuk ga ik eens halen, heb nu die van mac maar die is me wat te prijzig :)
BeantwoordenVerwijderenik heb hem ook, erg fijn product en budget.!
BeantwoordenVerwijderenIk heb hem ook maar ik vind hem echt niet fijn. Voor mij reinigt hij niet goed, toch zeker niet in vergelijk met de brush cleanser van MAC. Het duurt ook erg lang voor alles terug droog is.
BeantwoordenVerwijderenIk heb die van MAC nog niet geprobeerd, dus kan niet echt vergelijken, maar was wel te denken dat die beter is natuurlijk ;)
Verwijderenik doe dat altijd met shampoo :)
BeantwoordenVerwijderenJa, ik normaal ook, maar het duurt altijd voordat ik ze dan effectief ga wassen. Dit is de perfecte oplossing voor tussendoor, en het gaat snel!
VerwijderenBrush cleaner van M.A.C. is fenomenaal maar ik ga deze ook eens uitproberen ^^ xoxo
BeantwoordenVerwijderenLeuk artikel! Ga ik eens uitproberen
BeantwoordenVerwijderenIk zou graag eens de mac brush cleanser uitproberen. Ik zie er altijd tegenop om ze met shampoo te wassen :d.
BeantwoordenVerwijderenKlinkt wel goed, maar ik hou het voorlopig gewoon bij water en babyshampoo. Ik vind het niet erg om mijn borstelt te moeten laten drogen.
BeantwoordenVerwijderenHey Petra, I didn't know Hema has something like this! I've heard of similar products, but I don't own any. It's good for spot-cleaning, but I heard it shouldn't be used too often because it could dry the hair out.
BeantwoordenVerwijderenIk heb pas de Kruidvat brush cleanser gekocht! Daarbij moet je het product ook op een stukje keukenpapier doen, maar dat duurt soms eeuwen. Daarom doe ik het soms rechtstreeks op de kwasten, maar ik weet niet of dit kwaad kan?
BeantwoordenVerwijderenxx Evelien
Klinkt als een handig product en ideaal voor on the go of tijdens de vakantie... Had voor nu ook wel handig geweest dus ;-) liefs uit n zonnig serignan!
BeantwoordenVerwijderenOohhh, geniet er daar van!! Xxx
VerwijderenDeze lijkt me even goed te werken als die van Mac, en dat voor heel wat minder geld!
BeantwoordenVerwijderenIk ben ook super tevreden over dit product! Uiteraard moet je ze op een bepaald moment wel eens grondig reinigen, maar voor tussendoor is dit inderdaad de ideale oplossing :)
BeantwoordenVerwijderenIk doe het altijd met babyshampoo maar deze ga ik ook eens proberen!
BeantwoordenVerwijderenIk gebruik ook die van MAC, heel tevreden van, twijfel nog een beetje om deze eens te proberen maar voor dat geld moet ik eigenlijk niet twijfelen he :-)
BeantwoordenVerwijderen<3
ik vind hem super! ik vind de geur heel goed zelfs :)
BeantwoordenVerwijderensmaken verschillen blijkbaar, maar ik vind mac even goed eerlijk gezegd maar wel duurder ;)